Wypożyczalnia samochodów Białystok - aktualna oferta

Wypożyczalnia samochodów Białystok – ta oferta

Polecane i promocje Polecne i promocje Poradnik Prasóweczki Prasówki

Zatłoczone miasta, będące koszty jedzenia i promocja idei car sharingu sprawia, że coraz więcej kobiet rezygnuje z posiadania auta na zaletę i wykorzystuje z pomocy, jakie daje wypożyczalnia samochodów Białystok. Na weekendowy wypad poza miasto, na tygodniową podróż, a podobno na wynajem długoterminowy dla gości? Niezależnie z sytuacji, idealnym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów Białystok także jej różny asortyment. Jakie auta możemy użyć w wynajem?

Wypożyczalnia samochodów Białystok – ta oferta

Auta segmentu A

Istnieją zatem samochody, które znakomicie sprawdzają się do betonowej dżungli, na zatłoczone parkingi i małe zaułki. Ludźmi tego podzespołu są m.in. Volkswagen UP! lub Hyundai i10 – niewielkie, małolitrażowe kompakty. Sprawdzą się idealnie na drobne dystanse, do normalnego użytku w centrum czy na krótkie, podmiejskie wyjazdy.

Auta segmentu B

Samochody z obecnego fragmentu bardzo często polecane są jako auta służbowe, ulubiony wybór przedstawicieli handlowych i mobilnych agentów branżowych. Doskonałym przykładem samochodu klasy B jest Skoda Fabia, montująca w sobie dobrą kulturę książki także piękne jakości użytkowe. Uniwersalność tych aut sprawdza się także w centrum, jak oraz na ulicy ekspresowej.

Podgrupą segmentu B jest grupa B-kombi, czyli auta z powiększoną przestrzenią bagażnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy w mieszkanie zapakować bagaże dla czteroosobowej rodziny na weekendowy wyjazd albo na przechowywanie gadżetów reklamowych znanej firmy. Kilka walizek czy toreb sportowych, sprzęt audiowizualny, rollery, banery lub standy reklamowe – wszystko to zapakujemy i przetransportujemy autami takimi jak Skoda Fabia Kombi.

Auta segmentu C
Ten typ aut jest najpowszechniejszą klasą kompaktów: korzystny stosunek wartości do grup, przyzwoity komfort drogi oraz słabe spalanie wynoszą go idealnym zestawem dla grup z dziećmi. Ponieważ są podejmowane przez najogromniejszą kwotę konsumentów, w segmencie C jest największa skalę modeli: od Skody Rapid czy Octavii przez Fiata Tipo aż po Forda Focusa.

Podobnie kiedy w poprzednim segmencie, tak i tu spotkamy się z formami C-kombi, które bardzo łatwo określane są przez marki jako auta służbowe. Ten element wygląda coś dużo reprezentacyjnie, legitymuje się wyższym poziomem zabezpieczenia oraz większym bagażnikiem niż segment B-kombi. Przy niewielkim wzroście wartości zyskujemy komfort, powierzchnia i modny design.

Auta segmentu D

Więc znacznie komfortowe, najprzyjemniejsze i dużo luksusowe auta, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Białystok. Znakomite osiągi, wygoda podróżowania i mocny pakiet wyposażenia z pewnością jest ogromny atut podczas dalekich podróży. Auta te umieszczane są dla wymagających klientów, jacy nie godzą się na układy, ustępstwa i półśrodki. Gama pojazdów obejmuje doskonale wszystkim swoje Fordy Mondeo oraz Toyoty Avensis. Ponadto, do sile naszych klientów oddajemy samochody z automatyczną skrzynią biegów, dzięki czemu nasza jazda będzie także dużo komfortowa. W skrzynię DSG urządzono w bliskiej flocie takie gatunki jak Kia Optima, Skoda Superb oraz Opel Insignia.

Auta segmentu Crossover

Rosnąca marka i popularny wybór jako auto rodzinne sprawiają, iż w własnej ofercie znajdą Państwo również Suzuki SX-4 Cross, będące reprezentantem segmentu Crossover. Wygodna jazda oraz bezpieczeństwo idą tu w parze z niewygórowanymi kosztami i doskonałą sylwetką. Podróż tym autem – nawet wielogodzinna – z pewnością upłynie przyjemnie w ról bez obciążania organizmu kierowcy.

Auta segmentu Bus

Użytkowe auta oddane do działań specjalnych, które idealnie sprawdzą się w dowolnej firmie. Wśród Busów wyróżniamy trzy kategorie samochodów: Furgon, Plandeka oraz Laweta. Pierwsze dwa gatunki dobrze sprawdzą się przy przeprowadzkach, dostawie produktów lub produktu, transportu ładunków czy przesyłek. Lawetą natomiast będziemy w mieszkanie przetransportować świeżo zakupione auto lub odstawić je do mechanika w razie awarii lub stłuczki.

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *