Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najskuteczniejsze środki na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca Poradnik Prasóweczki Prasówki

Najłatwiejsze systemy na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy każda kobieta. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak pospolitymi i doskonałymi ustami, jakimi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd też szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To niezaprzeczalnie skuteczniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to obecnie dobrze znane każdym zabiegi pozwalające zachować czysty i zdrowy wygląd. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo te naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. I w przypadku ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej poleca się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust tworzonych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii plastycznej jest wtedy, że potrafimy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten idzie w wiarygodny sposób wymodelować usta i bardzo je wykonać, przez co poprawie ulega nie ale ich model czy wielkość, lecz i koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust oraz ich stron. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie będący w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom kształtu i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat oferowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu sprowadza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W wyniku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro naprawdę się zdarzy, to mówi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To dodatkowa droga na zwiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym jednocześnie jednak efekty istotne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Więc jeśli chce Obecni na szybkim efekcie, kwas hialuronowy rodzi się być korzystniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest niezależny tłuszcz pacjentki lub te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg zalicza się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli chodzi o powiększanie ust. Co dużo, zabiegi te zyskują jeszcze szerszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *