Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

Mezoterapia Czechowice-Dziedzice

ślaskie

Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w działalności główne. Mezoterapia to jeden z ciekawszych zabiegów podawanych w znaczących klinikach dermatologii. Pielęgnuje bowiem skórę, wyraźnie ją przypominając i odmładzając. Substancje aktywne wtłaczane bezpośrednio pod skórę szybko wpadają na jej regenerację i ogólną rewitalizację.

 

Mezoterapia Radlin
Rodzaje mezoterapii

Mezoterapia od lat przewidywana jest zbyt najskuteczniejszą metodę odmładzania skóry. Zasadniczo poleca się zabieg igłowy i bezigłowy. Pierwszy z nich zużywa się w odmładzaniu skóry, leczeniu cellulitu, zwalczaniu rozstępów i przy nadmiernym wypadaniu włosów i łysieniu. Podczas zabiegu odczuwalny jest przyjemny dyskomfort, który uzależniony jest z użyciem niewielkich igieł wtłaczających odżywcze substancje w pełne warstwy skóry. Natomiast mezoterapia bezigłowa budowana jest zbyt pomocą specjalistycznego urządzenia, które zapewnia wprowadzenie substancji w głąb skóry, bez potrzeby jej nakłuwania. Stanowi więc podstawowa korzyść dla dziewczyn z nielicznym progiem bólu.
Mezoterapia Radlin

mezoterapia ZAMÓW

Wcale taka popularność zabiegu?
Mezoterapia Radlin

Mikronakłucia umożliwiają iniekcję specjalnego koktajlu witamin i oryginalnych substancji odżywczych bezpośrednio pod skórę. Skład oraz proporcje preparatu uzależnione są od miejsca nakłuć i charakteru terapii. Mieszanka substancji realizowana jest na głębokość 0,5-4 mm pod skórę, w przestrzeniach ok. 5 mm. W relacji od obszaru ciała i oczekiwanego rezultatu przedstawia się klasyczne punktowe iniekcje śródskórne, podczas których powstają niewielkie grudki. Czasem polecany jest natomiast system linijnych nakłuć. Prosta jest ponad metoda nappage, czyli seria bardzo żywych i tanich nakłuć, skutkująca niewielką widocznością śladów po zabiegu. W ostatnim przypadku jednak wielka część preparatu pozostaje na skórze.
Mezoterapia Radlin

Dermapen – hit w przestrzeni mezoterapii

Dermapen to sposób najnowocześniejszej mezoterapii igłowej, używającej w ostatnim planu specjalne urządzenie. Zbyt dużą skuteczność metody odpowiada moduł dermapen, który ma zestaw 12, miarowo pulsujących igieł, które wkuwają się pod skórę na głębokość od 0,5 do 2,5 mm. Urządzenie precyzyjnie aplikuje substancje bezpośrednio do skóry właściwej. Dermapen z częstotliwością 1300 nakłuć na minutę wprowadza koktajl dopasowujący się głównie z kwasu hialuronowego, witamin a substancji pomocniczych. Podczas terapii przyjmuje się jeszcze z osocza bogatopłytkowego, czyli nowoczesnej metody redukcji zmarszczek. Należy dodać, że mikroigły są wymienne i spełnione ze stali chirurgicznej, dlatego ryzyko wystąpienia podrażnień czy reakcji alergicznych jest obniżone do minimum. Wyposażenie jest to jasne i sprawne, i jego pozycję stale wzrasta.

Efekty po zastosowaniu mezoterapii

Koktajl wstrzykiwany podczas mezoterapii stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu rozszerza się gęstość i elastyczność skóry. Widoczne ujędrnienie, spłycenie zmarszczek i redukcja przebarwień są widoczne zaraz po pierwszym zabiegu. W relacji od części ciała, na jakiej rozgrywana jest mezoterapia, zauważalne są efekty, takie jak:

powstrzymanie wypadania włosów,
zwiększenie grubości naskórka,
wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek,
redukcja przebarwień,
spłycenie blizn i rozjaśnienie rozstępów,
nawilżenie skóry.
Przeciwwskazania do mezoterapii
Mezoterapia Radlin

Mezoterapia jest zabiegiem bezpiecznym, jednak należy zachować szczególną uwagę, jeśli na skórze spotykają się infekcje o ropnym podłożu. Ponadto lekarze podkreślają, że sposób nie powinien być budowany u kobiet w ciąży oraz u osób zmagających się z zaawansowaną cukrzycą i wadami nowotworowymi.

Mezoterapia Radlin

Mezoterapia igłowa to zabieg, którego efekty dostępne są zaraz po pierwszej sesji w gabinecie medycyny estetycznej. Stanowi więc to doskonałe rozwiązanie dla pań, jakie w bliski sposób chcą pozbyć się kłopotów ze delikatną skórą i zdobywają do przywrócenia cerze młodzieńczego blasku. Warto wspomnieć, iż istnieje zatem zarówno idealna metoda na pozbycie się blizn, rozstępów czy cellulitu, a dodatkowo gotuj na pozytywną grę z nadmiernym wypadaniem włosów.

Mezoterapia Radlin

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *