Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje Poradnik Prasóweczki Prasówki

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model który spośród pewnością pozyska dość szerokie grono potencjalnych nabywców dzięki przystępnej, dobrej cenie przy użyciu wartościowych i nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 stworzono w technologii in-cell. Jest on w mieszkanie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry znajdują się wcięcia na aparat wysoki w układzie kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki wykorzystaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można zaobserwować na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy dobrze znamy że piękne minimalistyczne wykonanie obecnych modelów telefonicznych dokonuje się także na ich delikatność. Zatem nieodzownym czynnikiem jest wyposażenie się w podobni dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zminimalizujemy ryzyko uszkodzenia czy zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na największym poziomie.

Dedykowany i efektywny pokrowiec dla Noki 2.3 to jedyny z efektów z ogromniejszej półki.
Nie jedynie świetnie się prezentuje przez zastosowanie solidnych materiałów którym w ostatnim przykładu jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie oraz i obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które cieszą oko równolegle idą najważniejsze liczb tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon wydaje się wewnątrz w odpowiednio wyprofilowanych szynach stworzonych z zdrowego materiału TPU. Stanowią one dopasowane do stanu obudowy – jednocześnie przynoszą jej uchronienie przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.
Etui pewno stanowić grane oraz w strukturze podstawki co chodzi bardzo użyteczne w terminie prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to ogromne rozwiązanie dla pań szukających profesjonalnej ochrony telefonu.

Sprowadzają się w mieszkaniu rzeczy i możliwości iż standardowe zabezpieczenie pokaże się niewystarczające dla telefonu ze względu na ekstremalne pracy zaś tymże jedynym zwiększone zagrożenie uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie odnajdzie się w takich okolicznościach tworząc dla telefonu pancerną powłokę jaka nie pozwala na każde zniszczenie.
Podwójna konstrukcja uczyniona z stałego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz stałego
i pewnego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo dania.
Takie połączenie produktów oraz technologia Air Cushion to absolutna warta nie ale przed zarysowaniami lecz także doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na wszystkie zewnętrzne wyjścia sprawiają, że czerpanie spośród takiego pokrowca nie ma zupełnie nacisku na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane obrazy we tle nakładki dodają się do przepływu powietrza. Tym jedynym telefon oddycha swobodnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane toż taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która umieszczać będzie nie ale przed zimnem i pobrudzeniem ale zwłaszcza potrzaskaniem tak bogatego wyświetlacza bez jakiego nie sposób korzystać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne a przy tym niewyczuwalne zaś w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *